News Technologie

Profile drukarni w mediach społecznościowych sposobem na skuteczną promocję.

W dzisiejszych czasach media społecznościowe to podstawowe źródło informacji, dlatego też chcę dzisiaj przekonać Was – chociaż pewnie wielu osób nie trzeba nawet do tego przekonywać, że profil drukarni w social media jest niesamowicie ważny. I to nie taki prowadzony od czasu do czasu. Warto zainwestować w rozpoznawalność swojej drukarni w mediach społecznościowych.

Zadajecie sobie zapewne pytanie: jakich mediów społecznościowych warto zatem używać?

Odpowiedź na te pytanie jest prosta. Każdy portal społecznościowy ma swoje cechy charakterystyczne, jednak warto zainteresować się szczególnie np. portalem Facebook. Profil nowoczesnej, rozwojowej drukarni na nim to podstawa. Założenie profilu i jego prowadzenie nie jest trudne a może przynieść wiele wymiernych korzyści. Wzrost rozpoznawalności i zwiększenie liczby klientów to często jeden z elementów prowadzonych dobrze portali społecznościowych. Rozwój kanałów social media drukarni to proces, jednak warto zająć się tym na poważnie.

 • Facebook
  Zdecydowanie warto, liczba polubień jest często liczbą wielu zadowolonych klientów korzystających z usług i oferty danej drukarni, możliwość udostępnienia znajomym – bezcenna!
 • Instagram
  Zdjęcia realizacji a także publikacja infografik z prostymi komunikatami dotyczącymi zasad przygotowania pracy do druku np. spady powinny mieć 3mm.
 • Linkedin
  Warto założyć stronę firmową oraz profile dla pracowników by wzmocnić więź z klientami oraz dać się znaleźć nowym potencjalnym klientom.
 • Twitter
  Krótkie wiadomości mogą dawać odbiorcom informacje o zmianach, nowościach w naszej firmie.

Profile drukarni, które chętnie odwiedzam i polecam to np. profil Drukarni Chroma.pl oraz profil Drukarni ViperPrint.
Ich duży plus to integracja z aktywną społecznością oraz szerokie zasięgi w internecie. Wzorując się na najlepszych macie pewność, że osiągniecie sukces!