O mnie

Geneza powstania bloga

W mojej głowie ten blog powstał już bardzo dawno temu. Dlaczego ? Z potrzeby
i braku takiego miejsca w którym, znalazłbym wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania które spotykałem zarówno podczas edukacji w technikum o profilu poligraficznym jak też później na swojej drodze zawodowej – oczywiście jest masa publikacji i grubych książek jednak nie zawsze chcemy po nie sięgać. Internet jest jednym z tych mediów które wykorzystujemy jako pierwsze dlatego też narodził się pomysł bloga o takiej tematyce.

Kim właściwie jest Pan Poligraf ?

Tytułowy Pan poligraf –  absolwent technikum o profilu technik poligraf.
Z branżą poligraficzną jestem związany od roku 2012  i to właśnie ona pochłania mnie bez reszty – na co dzień pracuję w dużej drukarni offsetowej, jestem maszynistą offsetowym jednak nieobce mi przygotowanie pracy do druku czy projektowanie graficzne.

Dla kogo jest ten blog ?

Dla wszystkich, których interesuje zarówno poligrafia i to co dzieje się wokoło niej, dla ludzi pracujących w branży poligraficzno-reklamowej a także tych, którzy chcą się z nią zaprzyjaźnić
i dowiedzieć czegoś więcej. Nieważne czy jesteś kompletnym laikiem czy też doświadczonym znawcą tematu – Pan Poligraf pisze właśnie dla Ciebie.

Zachęcam do czytania i aktywnego komentowania.

Pozdrawiam,
Pan poligraf.